Doplňky Velux

Všechny výrobky Velux máme vystavené na naší vzorkovně na ulici Hybešova v Brně. 

Provádíme i montáž doplňků Velux v Brně a okolí.

Široký sortiment výrobků sloužících pro ochranu před sluncem určený pro střešní okna od firmy Velux. S originálními dekorativními a zastiňovacími doplňky Velux si můžete vytvořit výjimečné soukromí, vychutnáte si příjemný stín anebo naprosté bezpečí. Doplňky Velux jsou dostupné v celé řadě barevných odstínů a vzorů, v provedení na manuální nebo elektrické ovládání.
Vnitřní rolety a žaluzie pro regulaci světla nebo zatemnění
Ať už potřebujete zastínit nebo zcela zatemnit, tou nejlepší volbou pro Vaše střešní okna jsou rolety a žaluzie VELUX. V naší nabídce naleznete zatemňující roletu, plisovanou roletu, žaluzii nebo roletu pro jednoduché zastínění interiéru.

Venkovní rolety a markýzy pro ochranu před teplem v létě a zajištuje soukromí.

Předokenní roleta VELUX dokáže zachytit 95% slunečních paprsků a interiér tak výborně chrání před přehříváním. V zimním období naopak snižuje únik tepla až o 15% a ušetří vám tak výdaje za energii.

Venkovní markýza nabízí jednoduchý a velmi účinný způsob, jak interiér ochránit před přehříváním – zachytí až 90% slunečního tepla. Venkovní markýzu přitom můžete mít staženou celé léto, nebrání výhled ani manipulaci s oknem. Předokenní roletu i venkovní markýzu lze zkombinovat s jakýmkoli typem vnitřních rolet či žaluzií VELUX.

Pokud již máte nainstalovaná střešní okna a potřebujete zlepšit vnitřní klima, máme pro vás perfektní řešení i s montáží.

Zobrazeno 5 výsledků