Markýzy

Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví Vašim náročným požadavkům.
Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá i čidlo slunce/vítr, které markýzu vysouvá či zasouvá dle intenzity slunce a v případě většího větru ji samo zasune.

Rádi Vám vyhotovíme cenovou kalkulaci na markýzu. Rozlišujeme ze dvou základních typů: kazetová markýza a otevřená markýza. Kazetové markýzy montujeme nejčastěji, protože látka je při zavinutí schovaná v boxu. Látky tak zůstávají beze změny dlouhá léta. Naše markýzy mají pouze značkové látky od rakouské firmy Sattler.

V naší vzorkovně na ulici Hybešova 6 v Brně máme vystavené modely Scrigno, Kaseta, Segno a Dima. Přijďte se za námi podívat a vyzkoušet si je.

Zobrazeno 10 výsledků