Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie Climax jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před přehříváním. Umístěním žaluzií do exteriéru nejúčinněji ovlivníte tepelné klima v interiéru.
Žaluzie mohou být ovládány klikou, šňůrou nebo elektropohonem 230V/50Hz. Motorové provedení má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení.

Firma Hakl montuje venkovní žaluzie již spoustu let. Víme jak na to a baví nás to. Odborně Vám poradíme a kvalitně namontujeme. Záruku na žaluzie máte 4 roky.

Používají se k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů. Dále jsou vhodným řešením pro zastínění pásových oken administrativních budov a komerčních objektů.

K dispozici je Vám naše vzorkovna na ulici Hybešova 6 v Brně, kde máme vystavené všechny varianty venkovních žaluzií. A různé druhy motorů k pohonům venkovních žaluzií. Rádi Vám všechny předvedeme a vysvětlíme další rozdíly mezi jednotlivými modely.

Na prodejně k vyzkoušení tyto motory Somfy a Geiger:

  • základní model od Somfy
  • rádiový motor Somfy – pro dálkový ovladač
  • dvourychlostní motor Geiger
  • s tichou brzdou Geiger

Montujeme venkovní žaluzie v Brně a jeho širokém okolí. Rádi Vám zpracujeme cenovou kalkulaci, pokud uvedete rozměry žaluzií, způsoby ovládání.

Záruku poskytujeme 4 roky.

Dělí se podle tvaru lamel:

Zobrazeno 6 výsledků