CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

Ostatní sortiment

Doplňky Velux

 

Všechny výrobky Velux máme vystavené na naší vzorkovně na ulici Hybešova v Brně. 

Provádíme i montáž doplňků Velux v Brně a okolí.


Široký sortiment výrobků sloužících pro ochranu před sluncem určený pro střešní okna od firmy Velux. S originálními dekorativními a zastiňovacími doplňky Velux si můžete vytvořit výjimečné soukromí, vychutnáte si příjemný stín anebo naprosté bezpečí. Doplňky Velux jsou dostupné v celé řadě barevných odstínů a vzorů, v provedení na manuální nebo elektrické ovládání.


Vnitřní rolety a žaluzie pro regulaci světla nebo zatemnění


Ať už potřebujete zastínit nebo zcela zatemnit, tou nejlepší volbou pro Vaše střešní okna jsou rolety a žaluzie VELUX. V naší nabídce naleznete zatemňující roletu, plisovanou roletu, žaluzii nebo roletu pro jednoduché zastínění interiéru.

 

Venkovní rolety a markýzy pro ochranu před teplem v létě a zajištuje soukromí.

 

Předokenní roleta VELUX dokáže zachytit 95% slunečních paprsků a interiér tak výborně chrání před přehříváním. V zimním období naopak snižuje únik tepla až o 15% a ušetří vám tak výdaje za energii.

 

Venkovní markýza nabízí jednoduchý a velmi účinný způsob, jak interiér ochránit před přehříváním – zachytí až 90% slunečního tepla. Venkovní markýzu přitom můžete mít staženou celé léto, nebrání výhled ani manipulaci s oknem. Předokenní roletu i venkovní markýzu lze zkombinovat s jakýmkoli typem vnitřních rolet či žaluzií VELUX.

 

Pokud již máte nainstalovaná střešní okna a potřebujete zlepšit vnitřní klima, máme pro vás perfektní řešení i s montáží.

 

 

 

Sítě proti hmyzu Velux

 

Síť proti hmyzu je praktickým řešením pro klidný spánek i při otevřeném okně.

VELUX nabízí komplexní řešení pro každého

 

Pokud si chcete pořídit střešní okna, právě teď je vhodná doba kontaktovat prodejce a objednat si u nich VELUX systém. Díky komplexnímu řešení od společnosti VELUX mají totiž majitelé domů možnost poskládat si střešní okno tak, aby přesně vyhovovalo jejich potřebám.

Předokenní rolety Velux

 

Předokenní roleta pomáhá zlepšit tepelně-izolační vlastnosti střešních oken.

Venkovní markýza Velux proti teplu

 

Venkovní markýza nabízí jednoduchý a velmi účinný způsob, jak zabránit vstupu přímých slunečních paprsků do podkrovních místností.

Žaluzie Velux

 

Praktické řešení pro přesnou regulaci denního světla.

Rolety Velux

 

Nejen v módě, ale i v bytovém designu záleží na doplňcích.

 
 
 
 

HAKL - centrum stínící techniky JINAČOVICE

Jinačovice 161

664 34

 

 
 

tel.: 777 317 963

e-mail: hakl@hakl.cz

facebook

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +420 777 317 963
     
  hakl@hakl.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT